Nezařazené

Dárky užitečné, které potěší

Vymýšlet někdy dárky pro své blízké je složité. Z reklam se na nás valí nejrůznější nápady a lákadla, ale se vším takovým přichází otázka, zda se to bude líbit, nebo zda to vůbec obdarovaný využije. Co totiž opravdu nikdo nechceme, je vidět takový ten výraz, jakože cože, u rozbalování dárků. Trefit se do vkusu je proto někdy opravdu těžký oříšek. A s většími dětmi je to ještě horší. Ty menší napíší dopis Ježíškovi a vy tak nakupujete podle něho, aby dítko nebylo zklamané, že Ježíšek nepřinesl, to co měl. Ale děti, které už dopisy nepíší, si přejí buď nepraktické věci, které ani nepotřebují a nic jim nedají anebo peníze a ty by pod vánočním stromečkem být neměly. Tak co tedy dát? Co nakoupit za dárky?
obrázek veselé vánoce

·         Když nevíte, darujte kosmetiku– pokud opravdu tápete, a není už moc času na rozhodování, vyberte kosmetický balíček, ten potěší každého, protože kosmetiku přece každý používá denně.
·         Ženám se může hodit cokoliv do kuchyně, a vůbec jí tím nedáte najevo, že patří jen tam. Klidně darujte nové nádobí, hrnce, luxusní příbory, nové nože, vtipnou zástěru, veselé a barevné chňapky, mixér nebo třeba kávovar.
·         Měkké dárky, populární a přesto často neoblíbené měkké dárky, jako jsou ponožky, trenýrky, trička, čepice nebo rukavice jsou pořád dárky praktické a každý kdo je dostane, je nakonec využije a ještě rád. Navíc pod každý český vánoční stromeček prostě patří.
vločka na dárku
·         Knihy, nejen poctivým čtenářům můžete darovat knihu. I když člověk moc nečte, pro každého se najde kniha s tématem, které ho určitě zaujme. Knihy jsou také výborný dárkem pro děti. Pro menší veselé pohádky s obrázky a pro ty větší školou povinné například originální encyklopedie, které zabaví a tak něco nového naučí.
·         Drobná elektronika- co takhle elektrický kartáček, zastřihávač vousů, holicí strojek, toustovač, rychlovarnou konvici, elektrický brousek na nože, mobilní telefon a podobně. Tím nepohrdne vůbec nikdo.
·         Pro děti– kromě vysněných hraček darujte například velkou sadu pastelek, puzzle, lego, kostky na skládání, stolní zábavné hry nebo již zmíněné knížky.
·         Poukazy– ať už na masáže, nákup oblečení v oblíbeném obchodě, wellness  víkendový pobyt, lázně, saunu nebo do lékárny. Dárkové poukazy dnes již nabízí téměř každý obchod, u lidí jsou totiž jako dárky velmi oblíbené.
Ať už vyberete a darujete cokoliv, snad se to bude líbit a uděláte každému jen samou radost. Hlavně ať se Vánoce povedou podle vašich představ, vždyť dárky jsou až na druhém místě.