Zboží

Působí jako afrodiziakum


Poppers zaregistrovaly svůj největší vzestup již v minulém století. Počátky této látky se datují někdy kolem roku 1970, avšak do podvědomí širší veřejnosti, spíše do obliby homosexuálů se dostávají až v roce 1990, kdy začínají být právě u této kategorie lidí velice populární zejména jako afrodiziakum, protože mají na lidské tělo zázračné a báječné účinky.

oslava roku

Obecně se však jedná o jakýsi jed a nebezpečnou chemickou látku, která se oficiálně používá jako čistič audio a video hlav rekordérů, kůže a erotických pomůcek.

Působení na lidské tělo

Tato látka vyvolá malátnost, takže pokud ji používáte při sexuálním styku, je potřeba brát na vědomí, že si musíte, zejména muži, dát dopředu dostatečně velký pozor a proto je dobré si kondom nasadit předem, ještě před použití poppers, protože látka vám zkalí mysl a úsudek. Budete cítit silné bušení srdce, malátnost a jakési erotické vzrušení. Ve chvíli vyvrcholení je to však pro mnohé z nás jakýsi nepopsatelný a vzrušující zážitek, který chceme zakusit znovu. Uvolní se vám hladké svalstvo a to v oblasti vaginální, ale také v oblasti konečníku. Proto je tato látka považována za homosexuální drogu, kterou používají výhradně homosexuálové při svém potěšení. V dnešní době tomu tak však již dávno není a tyto látky používají mladí lidé na různých akcích a tak podobně, aby se uvolnili. Jedná se však o návykovou látku, která je životu nebezpečná, těkavá a rychle vyprchává. Je také vysoce hořlavá, takže se při užívání nedoporučuje manipulovat s ohněm.

moda

  1. Vybírat si nyní můžete až ze sta druhů poppers

Poppers mají svou kolébku v Anglii ale také Německu, Japonsku nebo Americe. Amsterdam, Rush, Ultra strong, nebo i další druhy si našli své příznivce. Například typu Rush Ultra Strong se denně po celém světě prodá miliony lahviček. Což je opravdu velké množství pro potěšení.

  1. Balíme v diskrétním balíčku

Zásilka od nás je zcela diskrétní. Balíček je zabalen pečlivě a svědomitě buďto v bublinkové obálce, při menší objednávce nebo v bublinkové a pěnové zásilce, takže zboží není nikdy porušeno a dojde vždy v pořádku. Balíček navíc nikdo zvenku nepozná. Snažíme se dodržovat vaše soukromí.