Nezařazené

Robotický pomocník pro úklid

Úklid v bytech nebo domech je především na ženách. Někde se snad do této činnosti zapojují i děti, vnoučata… Ale málokterý muž by se sám od sebe pustil například do luxování, kde je třeba. Uklízení je však nutné a vysávání je stejně tak důležité. Pravdou je, že každý z nás chce mít čistý a útulný domov.
 ovládání vysavače
Velkým ašikovným pomocníkem se pro nás může stát praktický robotický vysavač. Že vám to nic neříká? Nevadí, protože jakmile jej poznáte, budete z něj doslova nadšeni. Tohoto pomocníka ocení i rodiče malých dětí. Vždyť i s těmi dochází k různým nehodám a každý drobeček je potřeba uklidit. Nečistot se tedy jednoduše zbavíme od pouhého jemného prachu až po zvířecí chlupy. I ta nejmenší špína bude dokonale sklizena. Oblíbeným se také stal tím, že má podstatně vyšší „sací“ výkon než známý klasický vysavač.
 
Robotický vysavačje finančně náročný, ale skutečně se vyplatí pořídit. Při výběru volíme především dle většiny naší podlahy. Pokud máme na úklid spíše koberce, volíme vysavač pouze za účelem vysávání. Dejte pozor, protože se nabízí také typy vybavené mopem pro suché i mokré vytírání. Avšak ty jsou vhodné na ostatní povrchy jako třeba linolea, parkety, dlažby a jiné. Vysavače jsou odolné proti nárazu a nemusíme mít obavy ani z případného pádu. Na jedno nabití, které trvá průměrně 4 hodiny lze luxovat 40 – 110 minut. Délka záleží na daném typu. Ty lepší se dokonce umí sami dobít – dostaví se do své nabíjecí stanice a potom dále pokračují v práci. Někteří tito úžasní pomocníci se dodávají s dálkovým ovladačem a pro ještě větší pohodlí a praktickou stránku jsou vybavenéWIFI modulem. Ten slouží pro připojení mobilní aplikace, přes kterou jednoduše vysavač ovládáme. 
 čištění podlahy
Už tedy není na co čekat. Zapomeňme na nudný úklid, když se může stát snadno zábavou. A sehnat tento malý zázrak můžeme v kamenných prodejnách nebo také na internetu.