Společnosti

Zuby jsou naše vizitka


Vždycky jste toužili mít krásně bílé zuby? Po tom touží asi každý člověk, a asi více ženy. My totiž většinou dbáme více o vzhled než muži. V dnešním článku se dozvíte, kam můžete zajít na bělení zubů praha cena a co na čistotu vašich zubů má vliv. O zuby se musíme starat a pravidelně si je čistit. Pokud to každý den neděláme, dříve nebo později se nám v zubech objeví kazy, a to fakt není sranda. Kazy bolí, když kousáte například maso a později to může odnést celý zub a možná, že vám ho zubař bude muset vytrhnout. Já jsem se vždycky bála chodit k zubaři a návštěvy u něj jsem vyloženě nesnášela. Kdo by se taky nebál zubaře, že? Neznám nikoho, kdo by se k zubaři vyloženě hrnul.

zuar

Asi to trochu závisí i od přístupu toho daného zubaře. Setkala jsem se s zubařem, který měl úplně super přístup ke každému pacientovi a chodím k němu doteď. Ale viděla jsem bohužel i přístup mého předešlého zubaře, který byl otrávený a dělal, jako kdyby mu moje přítomnost v ordinaci překážela. Nikdy jsem moc nerozuměla tomu, proč někteří zubaři dělají tuhle práci, když je očividně nebaví pracovat s lidmi. Není to nelogické? Podle mě teda ano. Jsem ráda za zubaře, kterého mám teď a za nic na světě bych ho nevyměnila.

zubar

Doslova se sice k zubaři nehrnu, ale když už mám nějaký problém, vždycky mi ho pomůže vyřešit, a to je hlavní. Není otrávený a všechno řeší v klidu. Můžu se ho na cokoliv zeptat a on mi odpoví. Prostě zubař, jak má být. A ke každému pacientovi má lidský přístup, což je v dnešní době důležité. Pokud chcete, aby vaše zuby zářily, čistíte si je, a přesto je nemáte sněhově bílé, můžete jít na bělení zubů. Cena bělení zubů Praha se pohybuje zhruba okolo deseti tisíc, což na dnešní dobu není až tak moc. Zuby budete mít krásně bílé, a to je hlavní, protože zuby jsou zároveň i naší vizitkou.