Zboží

Bazénový vysavač

Každý, kdo vlastní dům, či chatu a má velkou zahradu, tak má určitě i na zahradě bazén. Ten zaručeně ocení děti, ale i dospělí, kteří v něm relaxují. Ovšem bazén není jenom o letních hrátkách ve vodě, ale jde také o práci. Musíte o něho během celého léta pečovat a dopřávat mu správnou chemii, aby dobře vypadal a byl neustále čistý. V mnoho případech stačí pravidelně čistit filtr a doplňovat chemii do bazénu. Ovšem v některých případech to nestačí a je potřeba přejít na jinou údržbu. Mezi velmi kvalitní čištění bazénu patří bazénový vysavač, který Vás zbaví nečistot a to jak na dně, tak na povrchu bazénu.

bazénový vysavač

Bazénový vysavač už není ničím zvláštním a má ho v dnešní době kde kdo. Ovšem není vysavač, jako vysavač a před její koupí je dobré se něco dozvědět. Existuje mnoho druhů bazénových vysavačů a každý se hodí na něco jiného. Vysavače se dělí z pravidla na vysavače ruční, poloautomatické a také plně automatické. Pokud máte klasický bazén kruhového tvaru, tak Vám bude stačit bohatě vysavač ruční, se kterým vyčistíte bazén během pár minut. Také je dobré zvolit vhodnou hlavici vysavač a to vždy podle tvaru bazénu. Vysavače se dělají trojúhelníkové, nebo hranaté a čistění s nimi zvládne snad každý.

bazénový vysavač

Plně automatický, či poloautomatické vysavače se využívají na větší vodní plochu. Pokud máte velký bazén na zahradě, tak zvolte poloautomatický vysavač, který Vám bude bohatě stačit. Plně automatické vysavače se využijí spíše u letních koupališť, kde není prostor, ani lidi, aby vysávali bazény ručně. Takhle si ušetří veřejná koupaliště nejen práci, ale také lidi, kteří by museli stroje obsluhovat.

Pokud máte tedy svůj bazén na zahradě neustále špinavý a nedaří se Vám ho vyčistit, tak zkuste zvolit tento vysavač. Zaručeně nebudete litovat a Váš bazén bude čistý a připravený k dalšímu koupání.