Zboží

Elektrické prostředky

Ve stáří se už naše pohyblivost zhoršuje, a proto je na ni potřeba brát ohled. Díky invalidnímu skútru se budeme moci dostat kam potřebujeme bez problému.

Elektrické prostředky

Invalidní skútr

Každý z nás stárne a naše tělo na tom už není tak jako zamlada. Bohužel řada lidí v seniorském věku špatně chodí a nemůže se dostat do míst jako dříve, což je velké škoda a je na čase s tím něco udělat. Stačí zakoupit elektrický invalidní skútr , protože ten nás dopraví všude možně a nás to nebude stát skoro žádnou námahu, což je pro starší lidi naprosto ideální.

světlomet skútru

Díky skútru budete moci cestovat třeba na nákup nebo jen na projížďku do přírody, jenž prospívá našemu zdraví. Nejčastěji je vybaven řídítky, díky kterým stroj naprosto pohodlně zvládne ovládat každý. I přes tento fakt není zapotřebí mít žádné řidičské oprávnění, takže je skútr určen naprosto pro všechny. Existuje hned několik typů, přičemž například interiérový je menší a hravě se prokličkuje po celé domácnosti. Naopak u exteriérového pozorujeme větší robustnost a poradí si se záludnostmi venkovního provozu, takže ani strmý kopec není problém.

Elektrické vozíky

Mnohem pohodlnější je pro řadu lidí vozík, a proto tu máme i elektrické invalidní vozíky. Ty mají často spoustu polohovatelných částí, aby bylo zajištěno maximální pohodlí uživatele, jenž je při dlouhodobějším používání velice důležité a je dobré se na něj zaměřit. Kromě toho jsou i bezpečnější, takže v žádném případě třeba při jízdně hromadnou dopravou nehrozí vypadnutí či jiný úraz. Spousta vozíků je vhodná i pro děti, což je velice důležité pro ty nejmladší se špatnou pohyblivostí.

invalidní vozík

Díky vozíku budou moci se pohybovat po okolí, což je pro dítě velice důležité. Můžeme zde pozorovat stejné rozdělení jako u skútrů. Nalezneme zde i vozíky k přepravě, což je ideální například pro cestu k lékaři. Po nastoupení osoby do auta se vozík krásně složí a vleze do kufru, přičemž až bude potřeba, tak se zase rozloží. Pokud si nebudete jisti, tak není vůbec žádný problém kontaktovat firmu, kde Vám určitě poradí a Vy si budete jisti, že vyberete správný stroj.