Online

Kalkulačka na americkou hypotéku vám pomůže zjistit, zda na ni dosáhnete či nikoliv

Půjčka na opravu domečku nebo bytu je určitě považována v mnohých případech za nutnou. Je rozdíl v tom, na co si lidé půjčují. Někteří lidé se zadluží například jenom kvůli tomu, že potřebují novou televizi, protože ta stará televize už je prostě vyrobena před dvěma lety a nemá ty funkce, které mají televize vyrobené dnes. V takovém případě se jedná o naprosto zbytečnou půjčku. Kdyby vyrobili nový typ televize každý týden, tak si taky přece nebudete každý týden kupovat novou. Jedná se o naprosto zbytečnou investici, což ale milovníci elektroniky nepochopí.

množírna peněz

V dalším případě si lidé půjčují například na výměnu stávajících oken za plastová, aby z domu neunikalo zbytečné teplo. Další si mohou půjčit na opravu střechy, aby do domečku nezatíkalo nebo na termofasádu, aby byl domek zateplený. Všechny takové investice jsou samozřejmě investicemi do budoucna na několik dalších desítek let, tudíž se opravdu vyplatí, a pokud jsou nutné, což jsou téměř ve většině případů, pak si nemusíte nic vyčítat.

Jak to však vyřešit, když vám banka odmítne dát hypotéku?

Zkuste určitý typ nebankovní americké hypotéky. Jedná se o trošku jiný typ hypotéky, který vám však může umožnit, abyste na ni dosáhli, přestože v bance vám k hypotéce neposkytli souhlas. Tento typ se totiž vyznačuje vysokou tolerancí příjmů a registrů, aby však mohl být poskytnut, vyžaduje ručení nemovitostí.

pozemek na dům

Rovněž musíte mít čistý štít v bankovním registru. V rámci nebankovních hypoték jsou tolerovány drobné záznamy týkající se například opožděné platby. Někteří lidé však mají větší problémy, než jsou opožděné platby, tudíž i přesto nemusejí projít a hypotéku dostat. Mají však ještě jednu šanci. Stačí, když budou mít spolužadatele, který bude mít tento registr čistý.

Zda dosáhnete na hypotéku či nikoliv si můžete spočítat s pomocí americké hypoteční kalkulačky. Americkou hypotéku můžete splácet až 30 let, můžete ji však také kdykoliv doplatit celou, což je velikou výhodou, neboť se ji můžete zbavit klidně i o deset let dříve.