Nezařazené

Schody a styl


Je tomu už opravdu sedm let, což jsme se s partnerem rozhodli, že si z půdy uděláme takové naše ¨druhé bydlení. Řekli jsme si, že si z obýváku uděláme nějaké krásné točité schody, které právě povedou potom do podkroví. A měli jsme v plánu, že právě v podkroví uděláme menší ložnici pro nás dva a potom vedla byl byl také větší pokoj pro naše dvě děti. Chtěli jsme už mít soukromí a myslím si, že naše desetiletá dvojčata by si tohle přála také. My jsme měli sice takhle ¨dvě veliké místnosti plus kuchyň, ale jistě si dokážete představit, že je to velice nepraktické. Já jsem s partnerem spala v obýváku a druhá místnost, která byla opravdu veliká, tak to měla naše dvojčata.

Točitý vzhled schodů.

Jenomže postupem času jsme i my s partnerem chtěli mít vlastní soukromí, takže jsme si vzali půjčku, abychom si udělali z půdy dvě místnosti. Nám s partnerem stačila opravdu nějaká menší místnost, kam se vejde noční stolek a také větší postel a nějaká ta skříň. Naše děti chtěly něco podobného, ale chtěly každý vlastní postel. Také už jsme samozřejmě řešili to, jaké schodiště budeme mít z obýváku, které povede do malé chodbičky. Z té malé chodbičky potom budou dvoje dveře, které povedou do ložnice a které povedou také do dětského pokoje. S partnerem jsme stále netušili, jestli se dáme rovné schody a nebo točité schody kmkdesign.cz.

Prostorné schodiště.

Nakonec jsme se rozhodli tak, že právě točité schody vypadají více esteticky dobře a jsou také moderní a jsou zajímavé. Protože všichni mají rovné schody. Řekla jsem si, že chci mít něco jiného, takže jsme se s partnerem také podívali na internetu a sledovali jsme různé weby, jaké schody jsou populární a jaké jsou pěkné. My jsme ale v první řadě také chtěli opravdu bezpečné schody, aby byly na sto procent bezpečné, protože pokud bysme si ještě pořídili třetí malé dítě, tak bychom chtěli opravdu velkou bezpečnost. A točité schody tohle všechno splňovaly.