Lifestyle

Body s potiskem, originální dárek i oblečení pro fotografie s miminkem

miminko, úsměv

Narodí-li se vám miminko, je to vždy důvod k radosti. Výbavičku máte pravděpodobně nakoupenou. Nicméně jsou před vámi ještě určité události, které si zaslouží trochu speciálnější oblečení a jistě i kamarádi a zbytek rodiny uvítá tip na originální dárek pro děťátko.

Jedním z takových pěkných a jedinečných dárků, které se časem stanou skvělou památkou, může být i body s potiskem a vtipným nápisem. Takové body se hodí nejen jako dárek k narození, svátku, narozeninám nebo pod stromeček, ale i jako vhodný doplněk na profesionální fotografie, které s radostí rozdáte celé rodině.

Varianty, ze kterých si vybere každý

Všechna taková body jsou z velmi kvalitního a příjemného materiálu, protože děťátko potřebuje být v pohodlí za každých okolností. Sortiment je široký, v nabídce naleznete:
· body s krátkým rukávem
· body s dlouhým rukávem
· letní overaly
· varianty pro holky
· varianty pro chlapce

chlapec na trávě, modré tričko

K dispozici jsou snad všechny velikosti, na které si vzpomenete od č. 50 po č. 92. Co se samotného potisku týká, i na jeho kvalitu se spolehněte. Samozřejmostí je český text a pěkný vtipný obrázek, které z oblečení nezmizí ani po častém praní.

Kvalita a vtipný nápis vystihují vše

Další věcí, která vás jistě potěší je i příznivá cena. Leckde jsou takto speciální http://www.ibsenka.cz/ a vtipná body cenově nevýhodná, ale u nás máte kvalitu za dobrý peníz. Stačí si jen vybrat a objednat pro svého drobečka jeden či více kusů, pro každou příležitost jiný. Ovšem nemyslete si, že tato body lze užít jen na speciální aktivity. Stejně dobře je vaše děťátko může nosit každý den.

Uvařte si kávu nebo čaj a prohlédněte si v pohodlí domova celou nabídku https://www.kojeneckeobleceni.cz/Originalni-body-c59_0_1.htm a v klidu si vyberte, co potřebujete a poté online objednejte.

holčička v trávě, květina, klobouček