Nezařazené

Chorvatsko autobusem

Měli byste si udělat výlet se svojí rodinou? Nebo raději s kamarádkou přítelem nebo přítelkyní? Pokud ano, tak Chorvatsko je skvělá destinace, kde se vám bude opravdu moc líbit. Je zde čisté moře, které na vás udělat dobrý dojem a budete se v něm krásně koupat. Určitě byste se měli rozhodnou, ještě hned dneska a vybrat si z naší nabídky termín a místo a podobně. Čím rychleji se rozhodnete, tím to bude lepší. Naše autobusy mají WC, takže se nemusíte obávat, že byste museli dlouhou dobu čekat na to, až zastavím a chápeme, že vaše děti po celou dobu cesty budou chtít se koukat na televizi, proto máme u nás LCD televizory, na kterých se budou promítat filmy po celou dobu cesty.

moře

Také zde máte možnost si vzít sebou nějaké vaše elektronické zařízení, na kterém se koukat na filmy, protože my máme i zásuvky po celém autobuse, takže se vám zařízení, než dojedete do cíle, nevybije. Abyste byli v klidu a věděli jste, kde se právě nacházíme, tak pro vás máme naprosto skvělou aplikaci, kterou si můžete stáhnout na internetu, která bude vám přesně říkat, kde se nacházíme. Tak budete vědět, jestli jsme už blízko cíle nebo ne. Chorvatsko autobusem je skvělá volba.

chorvatsko

Nízké ceny

Navíc pro vás máme i SMS, kde najdete informace o odjezdu, příjezdu nebo třeba i o nějakém případném zpoždění a podobně. Navíc naše vozy mají GPS monitoring polohy, takže se nemusíte bát, že bychom se ztratili. Nabízíme vám i v rámci našeho skvělého balíčku nadstandardní pojištění, kterého můžete využít a nemusíte tak řešit nic přes pojišťovnu. Můžete si všechno objednat online, zaplatit platební kartou, takže to pro vás bude absolutně bez práce a nemusíte ani nikam chodit a obtěžovat se, takže vaši energii můžete investovat do něčeho jiného. Naše ceny se vám budou opravdu moc líbit, protože jsou velmi nízké a přijatelné. Navíc tohle bude i skvělý dárek pro někoho na výročí, narozeniny, na Vánoce a podobně. Určitě byste měli vzít v potaz to, že zážitky jsou nejlepším dárkem, který můžete komukoliv dát.