Finance

Co všechno od skříně musíte požadovat?

Úložního prostoru je ve většině případů vždy nedostatek.Ať se snažíte sebevíc, vždy se dopracujete k závěru, že jsou vaše úložné možnosti malé a stejně tak i skříně, které doma vlastníte. Co by však nábytek, jakým jsou skříně měl nabízet, je především komfort z hlediska jeho prostoru, ale i praktickou stránku, jakou je třeba její otevírání a přístup k ní.
sestava různých skřínek

Nenašli jste ještě dokonalou skříň? Napravte to!

Pokud i vám chybí ve vaší domácnosti tolik podstatný prvek, jakým je nábytek s velkým úložným prostorem, neměli byste na nic čekat a vyhledat odborníky, kteří vám s jeho sestavením a plánováním jeho umístění pomůžou.
Společnost STEN vám může nabídnout vestavěné skříně různých podob, designu, ale i plán, jak jich sestavit na místě, které není pro skříň příliš typické. Domluvte se s našimi zaměstnanci na předběžném návrhu, který bude v 3D a samozřejmě i na finálním rozpočtu, který by zahrnoval jejich práci a koneční výsledek.
Litovat možnosti, nechat si sestavit vlastní skříň na míru nejen velikosti, ale i vašim přáním rozhodně nebudete, protože se u vás doma bude nacházet skvost, který jiná rodina jednoduše nemá.
uklizená skříň

Cena, kvalita, ale i vzhled rozhodují

Docílit velkolepého výsledku, který by vám splnil váš sen o tolik potřebném úložném prostoru můžete s volbou skříně, kterou vám naše firma sestaví s tou nejvyšší kvalitou odvedené práce a materiálu. Radost vám nepochybně udělá i naše cenová kategorie, která vás v žádném ohledu nijak nezruinuje, ale naopak – ušetříte tak, jak to jenom půjde.
Nikde jinde se totiž nesetkáte s tak kvalitními službami, prací na úrovni a designem, na který běžně v obchodě nenarazíte. Vaše věci si můžete uložit do jedné jediné skříně, která vůbec nebude tuctová a přinese vám mnohem více místa, než jakákoliv jiná, která je volně prodejná na trhu.
Mějte tedy i vy doma jedinečný kus nábytku, na který bude radost pohledět a nabídne vám všechno, co od něho vlastně očekáváte – tedy kvalitu.